Rabat 20% na wszystkie produkty! Użyj kodu: PROFIT

Profesjonalne zarządzanie szkoleniami w organizacjach

Autor: Katarzyna Piwowar-Sulej

ISBN: 978-83-7695-773-9

Rok wydania: 2019

Wersja elektroniczna: BOOKSBOX

W czasach ciągłych zmian potrzebni są ludzie, którzy będą potrafili  wykonywać  zadania i szybko przystosowywać się do zmiennych warunków. Nabywanie kompetencji potrzebnych  aktualnie i w przyszłości odbywa się w procesie rozwoju, którego podstawowym elementem jest szkolenie pracowników. Aby szkolenia przeniosły oczekiwane efekty, należy nimi odpowiednio zarządzać, spełniając  takie tradycyjne funkcje zarządzania, jak planowanie, organizowanie, motywowanie i kontrola. Monografia nie tylko zawiera  bogaty przegląd literatury, ale też prezentuje  zebrane w procesie badań empirycznych  wskazówki dla osób zarządzających szkoleniami (menedżerów i specjalistów HR) oraz realizatorów szkoleń (trenerów). Przedstawia także problemy i wyzwania, które mogą się stać podstawą prowadzenia dalszych badań w analizowanym obszarze.