Reklamacje i zwroty

Zwroty

Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań lub są podstawy do reklamowania go, bardzo prosimy o kontakt z nami poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy: econbook@ue.wroc.pl

Mogą Państwo zwrócić produkt w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez podawania powodu.

Po otrzymaniu informacji o chęci dokonania zwrotu, prześlemy odpowiedni formularz, który należy wypełnić i dołączyć do zwracanych produktów, podając numer konta bankowego. Można również pobrać stosowny formularz klikając tutaj.

Sprzedawca  zwraca pełna kwotę pieniędzy za  nieuszkodzone produkty w ciągu 14 dni(od momentu otrzymania przesyłki). Koszty odesłania produktu (od kupującego do sprzedającego) ponosi Kupujący. Prosimy o niewysyłanie zwrotów przesyłką z opcją "za pobraniem".

Przesyłki zwrotne należy kierować na adres:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Wydawnictwo

ul. Komandorska 118/120

53-345 Wrocław

                                                 

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie.

Jeżeli zakupiony towar posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą:

1. Prosimy o zgłoszenie chęci reklamacji drogą mailową: econbook@ue.wroc.pl

2. Po otrzymaniu informacji prześlemy Państwu wskazówki dotyczące zwrotu oraz podamy adres, pod który należy odesłać przesyłkę. Przesyłka ta realizowana jest na koszt klienta.

3. W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione koszty poprzez: przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

5. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 7 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: econbook@ue.wroc.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl