O nas

Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest obecne na rynku wydawniczym od roku 1955. Od początku działalności celem Wydawnictwa UEW jest upowszechnianie wyników badań, dorobku naukowo-badawczego i intelektualnego pracowników uczelni polskich i zagranicznych z zachowaniem najwyższego poziomu merytorycznego i edytorskiego wydawanych publikacji. Wydawnictwo UEW publikuje przede wszystkim monografie i podręczniki akademickie z dziedziny ekonomii, stosunków międzynarodowych, gospodarki przestrzennej, finansów i bankowości, rachunkowości, statystyki i ekonometrii, matematyki, zarządzania, marketingu oraz chemii i technologii.

Wydawnictwo UEW uzyskało 80 pkt za publikację monografii – zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 29 września 2020 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe.

Czasopisma Wydawnictwa UEW – zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 31 lipca 2019 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych wraz z przypisaną liczbą punktów – uzyskały następującą punktację:

  • Argumenta Oeconomica – 40 pkt
  • Biblioteka Regionalisty – 20 pkt
  • Ekonometria – 20 pkt
  • Informatyka Ekonomiczna – 20 pkt
  • Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – 20 pkt

Zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności sklepu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl